Agenda

activiteiten cavalieren
nov
22
vr
Prinsenbal Cv Net Aecht @ Cultureel Centrum De Mallemolen
nov 22 @ 20:00 – nov 23 @ 13:00
nov
24
zo
Receptie De Deurdouwers @ Hotel Millingscentrum
nov 24 @ 14:00 – 17:00
dec
15
zo
Receptie Dwarsliggers @ Maldensteijn Malden
dec 15 @ 14:00 – 17:00
dec
21
za
Wildbingo Schutterij BUB @ Sous les Eglises
dec 21 @ 20:00 – dec 22 @ 13:00
dec
22
zo
Kerstconcert Harmonie KNA @ Kulturhus Beek-Ubbergen
dec 22 @ 11:00 – 14:00
Receptie De Feestneus @ de Linde
dec 22 @ 14:00 – 17:00
dec
29
zo
Prinsenreceptie Cv Net Aecht @ Café Zaal Ton Oomen
dec 29 @ 13:00 – 17:00
jan
5
zo
Nieuwjaarsreceptie BVC @ BVC'12
jan 5 @ 14:00 – 17:00
jan
10
vr
Schlagerfestival Millingen @ Hotel Millingscentrum
jan 10 @ 19:00 – jan 11 @ 13:00
jan
11
za
Snertaktie cv de Cavalieren @ Beek-Ubbergen
jan 11 @ 09:00 – 00:00
Prinsenbal Berggeiten @ Kerstendal Berg en Dal
jan 11 @ 19:30 – jan 12 @ 13:00
jan
17
vr
Jeugdpronkzitting cv de Deurzakkers @ De Sprong
jan 17 @ 19:00 – 20:30
Receptie cv Berggeiten @ Kerstendal Berg en Dal
jan 17 @ 20:00 – jan 18 @ 13:00
jan
18
za
Pronkzitting Deurzakkers @ De Sprong
jan 18 @ 20:00 – jan 19 @ 13:00
jan
26
zo
het 27-ste Internationale Prinsentreffen @ Jan Massinkhal Nijmegen
jan 26 @ 10:00 – 18:00
feb
2
zo
Prinsenfruhshoppen Kranenburg @ Burgerhaus
feb 2 @ 09:30 – 15:00
Receptie cv de Sokkennummers @ de Vriendenkring Leuth
feb 2 @ 13:00 – feb 3 @ 18:00
feb
8
za
Zittingsavond c.v. de Dwarsliggers @ Multifunctioneel Centrum (MFC) Malden Steijn
feb 8 @ 20:00 – feb 9 @ 01:00
feb
14
vr
Carnavals Concert c.v. de Cavalieren en KNA @ Kulturhus
feb 14 @ 19:00 – 21:00
feb
15
za
Foto Gelderlander @ De Vasim
feb 15 @ 10:00 – 10:15
Boerenbruiloft @ Hotel 't Spijker beek-Ubbergen
feb 15 @ 13:00 – 20:00
feb
16
zo
Prinsentreffen Kleve @ Kleve
feb 16 @ 10:00 – 15:00
feb
19
wo
Ouderen Carnaval @ Kalorama ’t Höfke
feb 19 @ 19:00 – feb 20 @ 21:00
feb
20
do
Startnummers ophalen Rozenmaondag @ Sous les Eglises
feb 20 @ 18:00 – feb 21 @ 20:00
Carnaval avond bewoners Kalorama @ Kalorama
feb 20 @ 19:00 – 20:00
Foute avond @ Sous les Eglises
feb 20 @ 20:00 – feb 21 @ 01:00
feb
21
vr
Jeugdprinsonthulling de Biezenketel @ Basisschool de Biezenkamp
feb 21 @ 12:11 – 14:11
Sleuteloverdracht gemeente Berg en Dal @ Gemeentehuis
feb 21 @ 19:00 – feb 22 @ 20:00
feb
22
za
Heks hijsen @ Wasvrouwtje Beek-Ubbergen
feb 22 @ 11:11 – 12:11
Kindermiddag Berggeiten @ Kerstendal Berg en Dal
feb 22 @ 14:30 – 16:30
Pronkzitting c.v. de Cavalieren @ Feesttent Kerkberg
feb 22 @ 20:00 – feb 23 @ 01:00
feb
23
zo
Optocht de Krune Kraone @ Kranenburg
feb 23 @ 09:16 – 10:16
feb
24
ma
Rozenmaondag @ Beek-Ubbergen
feb 24 @ 14:00 – 18:00
feb
25
di
Kroegentocht @ Beek-Ubbergen
feb 25 @ 13:30 – 20:00
feb
26
wo
Sleutelteruggave Gemeente Berg en Dal @ Gemeentehuis
feb 26 @ 10:30 – 11:30
feb
28
vr
Haringhappen @ Sous les Eglises
feb 28 @ 17:00 – 20:00